2017 – Canada: We gingen met broer Jan en schoonzus Lammie op vakantie naar Canada. Lees alles over het familiebezoek, Toronto, Quebec, kanovaren en nog veel meer.
Je komt op het eerste blog door deze link Canada – 1, daarop vind je de links naar de andere 14 delen.
2018 -Van gas los: Een huis zonder gas: hoe doe je dat? Lees onze ervaringen met het plaatsen van een warmtepomp, zonnepanelen en een inductiekookplaat in samenwerking met Mebatherm.
Hierbij een link naar het eerste ‘Als er één schaap over de dam is…’, daarop staan links naar de andere delen.
2019 – Lanzarote: Toen we in 2018 35 jaar getrouwd waren wilden we dat vieren met ons gezin. We boekten een ‘all inclusive’-vakantie naar Lanzarote, maar ik belandde met complexe hartklachten in het ziekenhuis en we moesten de vakantie uitstellen. Precies een jaar later, in 2019, gingen we alsnog. Hoe deze bijzondere vakantie verliep kom je te weten in deze blogserie, hierbij een link naar deel 1 van waaruit je ook naar de andere delen kan.
2019 – Rügen: Deze zomervakantie brengen we door op Rügen , het grootste eiland van Duitsland. Het ligt in de Oostzee en hoort bij de deelstaat Mecklenburg-Vorpommern.
Je leest o.a. over hunebedden, Hanzesteden en badplaatsen. Hierbij een link naar deel 1, onderaan dat blog vind je een overzicht alle 9 blogs die ik hierover schreef.
2020 – Marrakesh/Marokko: Met onze vriendengroep ‘de club van 8 uit Hoogersmilde’ vierden we in 2020 uitbundig onze 40-jarige vriendschap met een reis naar Marrakech/Marokko
Hierbij een link naar deel 1 Een stad in een stad, daar vind je links naar de andere 8 delen.
2020/2021- Te boek of niet te boek: Deze blogserie heeft een eigen tab gekregen in de menubalk. Het boek dat ik zou uitgeven ter gelegenheid van mijn 60e verjaardag en het 6 jarig jubileum van deze website kwam er uiteindelijk toch niet en is, hoofdstuk voor hoofdstuk, volledig gepubliceerd in dit on-line-magazine. Klik hier >>> voor het overzicht.
2020/2021 – Voeg leven toe aan de dagen. In het jaar dat ik 60 werd schreef ik deze blogserie met tips over hoe je een beetje leuk oud kunt worden. Het eerste deel heet Leeftijd
Onderaan dat blog vind je de andere 8 delen.